İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

Haberler

Deneme Veritabanı : Zinio Popüler Magazin Platformu, Indieflix Bağımsız Sinema Platformu, ComicPlus Elektronik Çizgi Roman Platformu


Zinio Popüler Magazin Platformu, Indieflix Bağımsız Sinema Platformu ve ComicPlus Elektronik Çizgi Roman Platformu 21 Nisan 2017 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

Zinio e-magazinler:

Zinio, kullanıcılarına interaktif e-dergi ve e-magazin kütüphanesi sunuyor. Kullanıcılarına basit bir e- yayından çok tam bir dergi okuma deneyimini bilgisayarlarda, Android ve IOS platformlarında ve e-okuyucu cihazlarda eksiksiz bir şekilde sunmaktadır.

Indieflix; Bağımsız Sinema filmleri

Sinema alanında güçlü bir platformdur. Indieflix ödüllü filmler, bağımsız filmler, kısa filmler ve belgesellerin de dahil olduğu 8000’den fazla filmle kullanıcılarının sinema dünyasını yakından takip etmesine olanak tanır. Ayrıca türe, filmin süresine ve izleyici kitlesine göre yapılabilecek aramalarla da zevkinize en uygun filmi kolayca bulup izleyebilir; Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından paylaşabilirsiniz.

ComicsPlus Çizgi Roman e-Platformu:

  • 90’dan fazla yayınevinden 16000’den  fazla çizgi romanın bir araya geldiği bir platform
  • Aksiyon, Bilim Kurgu, Manga, Süper Kahramanlar ve Sinema/TV serilerini içeren 20 popüler kategori
  • Bilgisayardan, tabletten, akıllı telefondan erişim imkanı
  • Sınırsız erişim

Erişim Adresi : https://www.rbdigital.com/arel/

NOT: Kullanıcılar bir defaya mahsus kampus içerisinden erişim linkinde yer alan Create New Account butonuna tıklayarak kendilerine ait bir hesap oluşturması gerekmektedir.

Erişimle ilgili sorunlarınızı ve görüşlerinizi kutuphane@arel.edu.tr adresine iletebilirsiniz.

Geri