Duyurular

Klinik Psikoloji Yüksek Lisans ve Doktora Mülakat Duyurusu


2020-2021 Akademik yılı güz dönemi Klinik Psikoloji Yüksek lisansan ve Psikoloji Doktora Programı için başvuru yapan adayların değerlendirme (sıralandırma) aşaması tamamlanmış olup, değerlendirmeler aşağıda belirtildiği şekilde yapılmıştır.

  • Tezli yüksek lisans programına başvuran adayların; ALES puanının ağırlığının %50’si müracaat öncesi katıldığı Lisans programlarındaki genel başarı puanının %50’si alınarak hesaplama yapılmıştır.
  • Tezsiz yüksek lisans programına başvuran adayların;  Lisans programlarındaki genel başarı puanı alınarak hesaplama yapılmıştır.
  • Doktora programına başvuran adayların; ALES puanının ağırlığının %50’si, lisans genel not ortalamasının ağırlığı %25’i,  yüksek lisans genel not ortalamasının ise %25’i alınarak hesaplama yapılmıştır.

Mülakatlar, (Covid-19) salgınını ve alınan tedbirler doğrultusunda uzaktan öğretim sistemi üzerinden online olarak yapılacaktır.

Mülakata girecek adaylara uzaktan öğretim sistemi ile ilgili bilgi CV’nizde belirtiğiniz mail adreslerine gönderilmiştir. Uzaktan öğretim sisteminde problem yaşanması durumunda enstitumudurluk@arel.edu.tr adresine bildirimde bulunmanız gerekmektedir.

Mülakatlar aşağıda belirtilen sıralamaya göre yapılacak olup, mülakata katılacak adayların teknik alt yapısının (kamera, mikrofon vb) eksiksiz olması  ve mülakat saatinden beş dakika önce sisteme giriş yapmaları gerekmektedir.
 

KLİNİK PSİKOLOJİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI TEZLİ MÜLAKAT LİSTESİ

 

Adı soyadı

Mülakat Saati

Mülakat Tarihi

1

HAZAL RÜMEYSA ASLAN

09:00

10.Ağu.20

2

OZAN ACAR

09:10

10.Ağu.20

3

İBRAHİM KILIÇ

09:20

10.Ağu.20

4

YAKUP TEKİN

09:30

10.Ağu.20

5

ENGİN YÜZAKI

09:40

10.Ağu.20

6

CEREN YAREN ERMUT

09:50

10.Ağu.20

7

İLKE COŞKUN

10:00

10.Ağu.20

8

ÜMİT ERDOĞAN

10:10

10.Ağu.20

9

MELİSSA KAHRAMAN

10:20

10.Ağu.20

10

HANDE ARICAN

10:30

10.Ağu.20

11

ASLI EYİ

10:40

10.Ağu.20

12

MISRA BESTE GENİŞ

10:50

10.Ağu.20

13

ABDULLAH KAAN GÖK

11:00

10.Ağu.20

14

İREM HAVLE

11:10

10.Ağu.20

15

SEMA YÜCEKAYA

11:20

10.Ağu.20

16

DUYGU ÇAĞLIN BACAK

11:30

10.Ağu.20

17

ELİF AYBÜKE POLAT

11:40

10.Ağu.20

18

MERVE SİNE GENÇ

11:50

10.Ağu.20

19

HANDAN ÇAKIR

12:00

10.Ağu.20

20

NURUNNİSA DEMİR

12:10

10.Ağu.20

21

PELİN DİLER

12:20

10.Ağu.20

22

RUMEYSA KARAKAŞ

12:30

10.Ağu.20

23

ÖZGENUR DEMİR

13:30

10.Ağu.20

24

AYŞE NUR YILMAZ

13:40

10.Ağu.20

25

ECEM DEMİRTÜRK

13:50

10.Ağu.20

26

SEDA VARLI

14:00

10.Ağu.20

27

FEVZİYE DENİZ

14:10

10.Ağu.20

28

GİZEM BERNA DİREK

14:20

10.Ağu.20

29

İZEL ÇINAR

14:30

10.Ağu.20

30

ECEM GÜREL

14:40

10.Ağu.20

31

FATMA YILDIRIM

14:50

10.Ağu.20

32

LAL YAZIR

15:00

10.Ağu.20

33

DİLEK SAVAŞ

15:10

10.Ağu.20

34

BUSE KARAKOYUN

15:20

10.Ağu.20

35

GURBET ULAŞKIN

15:30

10.Ağu.20

36

BURAK ÇAĞLAYAN

15:40

10.Ağu.20

37

HURİYE ÖZGE DİNÇBAŞ

15:50

10.Ağu.20

38

DAMLA ŞEVVAL ERKENT

16:00

10.Ağu.20

39

AYDANA ORMYSHEV

16:10

10.Ağu.20

40

MERVE ÇELİK

16:20

10.Ağu.20

 

 

KLİNİK PSİKOLOJİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI TEZSİZ MÜLAKAT LİSTESİ 

 

 

ADI-SOYADI

Mülakat Saati

Tarih

1

ELİF KARAHAN

10:00

11.Ağu.20

2

MURAT TARHAN

10:10

11.Ağu.20

3

YALÇIN YOLOĞLU

10:20

11.Ağu.20

4

CEMRE HASRET ALAN

10:30

11.Ağu.20

 5

TUĞÇE KOÇ

10:40

11.Ağu.20

6

BESTE DURAN

10:50

11.Ağu.20

7

DİLA NAZ BALUN

11:00

11.Ağu.20

8

DİLAN KOLÇAK

11:10

11.Ağu.20

9

HANDE TÜMSA

11:20

11.Ağu.20

10

KÜBRA CEYLAN

11:30

11.Ağu.20

11

DUYGU ÜSTDAĞ

11:40

11.Ağu.20

12

CEYDA DOĞAN

11:50

11.Ağu.20

13

EBRAR ŞAHİNTÜRK

12:00

11.Ağu.20

14

ŞEYMA NUR YILMAZ

12:10

11.Ağu.20

15

BAHAR ÖNCÜ

12:20

11.Ağu.20

16

BURAK KOÇ

12:30

11.Ağu.20

17

BEYZA İSMAILOĞLU

13:30

11.Ağu.20

18

GÖRKEM SÜRER

13:40

11.Ağu.20

19

NURSELİ YOLDAŞ

13:50

11.Ağu.20

20

UĞUR CAN GÜLSEROĞLU

14:00

11.Ağu.20

21

MURAT TATAR

14:10

11.Ağu.20

22

İREM ENGİN

14:20

11.Ağu.20

23

NİLÜFER ÇENELİ

14:30

11.Ağu.20

24

ENES KARACIK

14:40

11.Ağu.20

25

BAŞAK SAYGIN

14:50

11.Ağu.20

26

BEYZA KORKMAZ

15:00

11.Ağu.20

27

SEVİNÇ ÇİÇEK

15:10

11.Ağu.20

28

GAMZE ÇELİK

15:20

11.Ağu.20

29

ZEYNEP BÜLBÜL

15:30

11.Ağu.20

30

MERVE NUR KALMAÇ

15:40

11.Ağu.20

31

ÜMİT CAN TATAR

10:00

12.Ağu.20

32

SEVDE TÜRK

10:10

12.Ağu.20

33

SELİN BAYAR

10:20

12.Ağu.20

34

ÖZGE ERKONAN

10:30

12.Ağu.20

35

İLKİN DİKEÇ

10:40

12.Ağu.20

36

DENİZ ŞEVVAL KUYUCAK

10:50

12.Ağu.20

37

RANA İREM GÜLER

11:00

12.Ağu.20

38

SELÇUK ŞEN

11:10

12.Ağu.20

39

SABİHA DOĞAN

11:20

12.Ağu.20

40

SENA BALTAŞ

11:30

12.Ağu.20

41

KAMER BEYZA ÖNGÜL

11:40

12.Ağu.20

42

ECE ŞİMŞEK

11:50

12.Ağu.20

43

SÜMEYYE ŞAHİN

12:00

12.Ağu.20

44

KÜBRA YAVUZ

12:10

12.Ağu.20

45

GİZEM GÖKÇE

12:20

12.Ağu.20

46

RABİA KARABATAK

12:30

12.Ağu.20

47

KÜBRA KAYA ŞENGÜL

13:30

12.Ağu.20

48

ÖZLEM TİN

13:40

12.Ağu.20

49

MUSTAFA İZMİT

13:50

12.Ağu.20

50

FATMANUR METİN

14:00

12.Ağu.20

51

ESRA TONUÇ

14:10

12.Ağu.20

52

MERVE AYDAR

14:20

12.Ağu.20

53

EMİNE ASLIHAN ÖZDEN

14:30

12.Ağu.20

54

DOĞUKAN BURUCUOĞLU

14:40

12.Ağu.20

55

EBRU DEYİRMENCİ

14:50

12.Ağu.20

56

YUSUF KURT

15:00

12.Ağu.20

57

NİSA GEÇİT

15:10

12.Ağu.20

58

BÜŞRA KALKAN

15:20

12.Ağu.20

59

BURCU TURGUT

15:30

12.Ağu.20

60

ÖZGE ORAN

15:40

12.Ağu.20

 

 

 

 

 

 Psikoloji Doktora Programı Mülakat Listesi

 

1

BERHU ERDOĞAN

09:00

13.Ağu.20

2

AYŞE BEGÜM HOT

09:15

13.Ağu.20

3

YAĞIZ KARATAŞOĞLU

09:30

13.Ağu.20

4

SENA DAŞKIRAN

09:45

13.Ağu.20

5

YEŞİM ERDOĞDU

10:00

13.Ağu.20

6

ESRA KÜÇÜK

10:15

13.Ağu.20

7

GİZEM BODUR ATALAY

10:30

13.Ağu.20

8

YASAMAN RAZAEİ

10:45

13.Ağu.20

9

HALEH SALAMAT GAZNAGH

11:00

13.Ağu.20

           


Başarılar Dileriz.

Duyurular