Ana içeriğe atla
Arel'de Spor Fitness
Arel'de Spor Fitness
Arel'de Spor Fitness

Fitness

Fitness, vücutta bol endorfin ve östrojen hormonu salgılanmasına yardımcı olur. Bu da kişinin kendisini psikolojik olarak daha iyi ve zinde hissetmesini sağlar ve metobolizmayı hızlandırarak enerji kazandırır. Uykuyu düzenler, psikolojik iyileşme sağlayarak stresten uzaklaştırır. Kalp ve damar sistemini güçlendirir. Sürekli ve düzenli fitness yapanların kanser ve kalp krizine yakalanma riski daha düşüktür.

Spor Merkezimizde herkese uygun çeşitli programlar, deneyimli ve sertifikalı fitness eğitmenleri tarafından verilmektedir. Egzersiz yapma alışkanlığı olmayan ya da ne zaman ve nasıl başlayacağından emin olmayan, tavsiyeye ve rehberliğe ihtiyacı olan biri iseniz veya uyguladığınız egzersiz programını daha etkili kılmak istiyorsanız deneyimli fitness eğitmenlerimiz size her türlü desteği ve danışmanlığı verecektir.

Her bireyin ihtiyaçlarının kendine özgü olduğunu ve ihtiyaçlara cevap verecek desteğin miktarının kişiye özgü değişebileceğini biliyoruz. Bu sebeple, uzman ekibimiz tarafından planlanan Fitness programları ile üniversitemizin tüm bireylerine hizmet vermektedir.