Sosyal Bilimler Enstitüsü

Duyuru

Ders İptalleri Hk.

2019-2020 Güz döneminde Dr.Öğr.Üyesi Kenan DUMAN tarafından verilen ''Medya ve Kültürel Kuramlar'' dersi, öğretim üyesinin akademik açılışa katılması sebebi ile iptal edilmiştir. Dersin telafi tarihi öğretim görevlisi tarafından daha sonradan duyurulacaktır.


2019-2020 Güz döneminde Doç.Dr. Levent DALYANCI tarafından verilen ''Uluslararası Ticaret Mevzuatı '' dersi, öğretim üyesinin akademik açılışa katılması sebebi ile iptal edilmiştir. Dersin telafi tarihi öğretim görevlisi tarafından daha sonradan duyurulacaktır.


2019-2020 Güz döneminde Dr.Öğr.Üyesi Mehmet YAKIN tarafından verilen ''Tasarımı Algılama ve İletişim'' dersi, öğretim üyesinin akademik açılışa katılması sebebi ile iptal edilmiştir. Dersin telafi tarihi öğretim görevlisi tarafından daha sonradan duyurulacaktır.


Doç. Dr. Nurdan ÇOLAKOĞLU tarafından 30 Eylül 2019, Pazartesi günü yapılması planlanan İleri Araştırma Yöntemleri dersi, öğretim üyesinin mazereti sebebiyle iptal edilmiştir. Dersin telafi tarihi, ilgili öğretim üyesi tarafından daha sonra duyurulacaktır.
 

Geri Tüm Duyurular