Ana içeriğe atla
Öğrenci
Öğrenci
Öğrenci

Öğrenci

İstanbul Arel Üniversitesi Öğrenci Kalite Temsilcileri
1 İrem TEKİN FEF/ Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü/3.Sınıf
2 Dilara Ada YAŞAR FEF/ Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü/2.Sınıf
3 Ahmet KÜTÜKOĞLU FEF/Psikoloji/4.Sınıf
4 Kübra ÖZDEMİR FEF/Sosyoloji/1. Sınıf
5 İsmail Cihan GÜNGÖR FEF/Moleküler Biyoloji ve Genetik/2.Sınıf
6 Çağdaş DOĞRU FEF/Mütercim-Tercümanlık/ 2. Sınıf
7 - Matematik- Bilgisayar
8 Sinem YÜCEER GSF/Grafik Tasarımı Bölümü
9 Zeynep BALCI GSF/Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü
10 Tolga ÇAKIR GSF/Çizgi Film ve Animasyon Bölümü
11 Zeynep DUYKU GSF/Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü
12 Damla BAKIR İF/Gazetecilik Bölümü
13 Gökçe YILMAZ İF/Yeni Medya ve İletişim Bölümü
14 Ezgican CEYLAN İF/Görsel İletişim Tasarımı Bölümü
15 Zeynep Sude ALTAN İF/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü
16 Nagihan Nursev ÖZKAYA İF/Sinema ve Televizyon Bölümü
17 Esra KILIÇ İİBF/İşletme (Türkçe) Bölümü
18 Nursena SARAL İİBF/İşletme (İngilizce) Bölümü
19 Tolgahan ÜRKMEZ İİBF/Uluslararası İlişkiler (Türkçe) Bölümü
20 Aleyna Fatma BEKTAŞ İİBF/Uluslararası İlişkiler (İngilizce) Bölümü
21 Günel ÖZ İİBF/Havacılık Yönetimi Bölümü
22 Reşit GÜLTEKİ İİBF/Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü
23 Hüseyin Tuğrul REŞİTOĞLU İİBF/Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü
24 Robert Emircan BULUT İİBF/Seyahat ve Turizm İşletmeciliği Bölümü
25 Melek AKIN İİBF/Siyaset ve Kamu Yönetimi Bölümü
26 Umut ÖZTÜRK İİBF/Lojistik Yönetimi Bölümü
27 Eymen ALTIN İİBF/Finans ve Bankacılık Bölümü
28 Hatice BARIŞ İİBF/Muhasebe ve Finans Yönetimi Bölümü
29 Halime YILMAZ MMF/ Elektrik- Elektronik (Türkçe) Mühendisliği Bölümü
30 Hüseyin Kağan DİKMEN MMF/ Elektrik- Elektronik (İngilizce) Mühendisliği Bölümü
31 Zeynep DOĞAY MMF/ Bilgisayar (Türkçe) Mühendisliği Bölümü
32 Berkay GÜRBÜZ MMF/ Bilgisayar (İngilizce) Mühendisliği Bölümü
33 Aziz KORKUT MMF/ Biyomedikal Mühendisliği Bölümü
34 Ramazan BAŞER MMF/ Endüstri (İngilizce) Mühendisliği Bölümü
35 Seyfettin Süha ERMİŞ MMF/Makine Mühendisliği Bölümü
36 Mutlu ÇETİN MMF/İnşaat Mühendisliği Bölümü
37 İnci DURMAZ MMF/İç Mimarlık Bölümü
38 Sevdanur ÇİÇEK MMF/Mimarlık Bölümü
39 Özüm Sena İRTÜRK SBYO/ Beslenme ve Diyetetik Bölümü
40 Melike ÇILDIROĞLU SBYO/Çocuk Gelişimi Bölümü
41 Beyza Büşra GÜL SBYO/Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü
42 Zeynep Gamze SÖZEN SBYO/Hemşirelik Bölümü
43 Baran AYTAN SBYO/ Sağlık Yönetimi Bölümü
44 Hande KAYA SBYO/Sosyal Hizmet Bölümü
45 Hatice Yağmur ÇELİK Tıp Fakültesi
46 Ayşe YILDIRIMEL YDYO/İngilizce Hazırlık Programı
47 Burcu ERYILMAZ MYO/ Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı
48 Batuhan ÖZAY LEE/Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık