Ana içeriğe atla
Depo ve Stok Yönetimi
 Depo ve Stok Yönetimi
 Depo ve Stok Yönetimi

Varlık Yönetimi

Varlık Yönetimi Birimi olarak kurumuzun tüm değerli şeyleri(Bina, ekipman vb.) izleme eylemini gerçekleştirerek varlıkların mümkün olduğunca maliyet etkin bir şekilde geliştirilmesini, işletilmesini, korunmasını ve elden çıkartılmasını sağlamak asli vazifemizdir. İstanbul Arel Üniversitesinin sahip olduğu her şeyin en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak için kilit varlıkları izlemek, sürdürmek ve yükseltmekle ilgileniriz.

Varlık yönetimi, varlıkları daha verimli, güvenilir veya daha ucuz olacak şekilde yöneterek kurumumuza değer katma çalışmalarımızdır. Kurumumuzun hangi varlıklarını, nerede konumlandıklarını, bozulmamış durumda olanları, daha eski ve biraz çalışmaya ihtiyaç duyan varlıklarını bir bakışta görünmesini sağlarız. Bu veriler, kurumumuzun satın alımlarının planlamasına, bakımını planlamasına ve varlıkların bilançosundaki değerini anlamasına olanak sağlar. Fiziksel varlıkları nasıl kullandığına dair daha iyi verilerle, kurumumuz varlıklarının çıktılarını, bakım maliyetlerine göre değerlendirebilir, böylece varlıkları değiştirmek yerine onları düzeltmek için doğru zaman anlaşılır.

İstanbul Arel Üniversitesi Depo ve Stok Yönetimi Birimi; yerleşkeler ve yurtlarda temizlik, gıda, kimyasal malzeme, zücaciye, mekanik/elektrik tesisat, demirbaş v.b.  yaşamın devamlılığında gerekli olan malzemeleri sistemli bir şekilde kayıt altına almak, depolamak, dağıtımını yapmak ve stokları kontrol etmekle görevlidir. 

Depo ve stok yönetimi hizmetleri üzerine alınan geri bildirimlerin değerlendirilmesi ve hizmet kalitesinin sürekli iyileştirilmesi amacıyla da; Depo ve stok yönetimi hizmetleri düzenli olarak kontrol edilmektedir. 

Varlık Yönetimi Hizmetleri İle İlgili Sorumlu Bilgileri:

       

Depo Sorumlusu
Kemal GÖZÜKARA YERLEŞKESİ

Emine ŞAHİN

0850 850 2735 (AREL) / 1031

Geri Bildirim:
eminesahin@arel.edu.tr

Depo Sorumlusu

SEFAKÖY YERLEŞKESİ

Erdi KÖMÜRCÜ

0850 850 2735 (AREL) / 2168

Geri Bildirim:
erdikomurcu@arel.edu.tr