Ana içeriğe atla

Duyurular

2021-2022 Güz Dönemi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Sonuçları
2021-2022 Güz Dönemi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Sonuçları
2021-2022 Güz Dönemi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Sonuçları

Değerli Aday Öğrencimiz ;

2021-2022 Akademik yılı güz dönemi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı için başvuru yapan adayların değerlendirme aşaması tamamlanmıştır. Tezli ve Tezsiz programa asil olarak kayıt hakkı kazanan adayların kayıt işlemleri 05.07.2021-09.07.2021 tarihleri arasında yapılacak olup, belirtilen tarih aralığında kayıt yaptırmayan adayların yerine yedek listede bulunan adaylar sırasıyla kayda davet edilecektir.

Değerlendirmeler aşağıda belirtildiği gibi yapılmıştır.

· Tezli yüksek lisans programına başvuran adayların; ALES puanının %50’si müracaat öncesi katıldığı Lisans programlarındaki genel başarı puanının %20’si ve bilim sınavı puanının %30'u alınarak  sıralandırma işlemi gerçekleştirilmiştir.

 * Tezli Programa kayıt hakkı kazanan aday listesi için tıklayınız.

 Tezsiz yüksek lisans programına başvuran adayların; Lisans programlarındaki genel başarı puanının %50’si ve bilim sınav notunun %50’si alınarak sıralandırma işlemi gerçekleştirilmiştir.

  *Tezsiz Programa kayıt hakkı kazanan aday listesi için tıklayınız.

Kayıt işlemleri hafta içi saat: 08:30-17:00 saatleri arasında Sefaköy kampüsümüzde yapılmaktadır. Kayıt evraklarının orijinalleri ve fotokopilerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

  * Kayıt için gerekli evrak listesi için tıklayınız.

Kayıt işlemleri mail, posta ve kargo yoluyla yapılmamakta olup, kayıt yaptıracak adayların evrakları eksiksiz olması önemle rica olunur. Kayıt işlemleriyle ilgili sorularınızı enstitumudurluk@arel.edu.tr adresine yazabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.